Mooste Viinavabrik

Majutus

Lõuna-Eesti väikseim hotellitüüpi külalistemaja, kus on kokku seitse numbrituba. Kõikides numbritubades on dušš, tualett ja teler. Kogu majas levib tasuta WiFi. Numbritoad, kuus tavatuba ja üks sviit on nimetatud viinameistrite auks meistrite eesnimede järgi. Kahest tavatoast avaneb vaade viinavabriku sisehoovi ja Mõisa peamajale, maja põhjapoolse külje aknad aga vaatega rõdule.

Läbi ajaloo on maja teine korrus olnud ööbimisruumideks omal ajal elasid siin vaid tähtsaimad vabriku töötajad koos peredega.

Toad erinevad üksteisest ja on stiilsete lahendustega.Külalistemaja koridori teeb hubaseks ja elegantseks Kanepi kihelkonna rahvariidevöö motiividega vaip. Koridoris asub kuumade jookide automaat.  Numbritubade tualettruume kaunistavad käsitsi maalitud peeglid mis on Iris Jurma autoritöö.

Külalistemaja sobib sinule, kui hindad hubast, personaalsut ja kõikide mugavustega majutuskohta. Akna taga laulavad linnud ning silmailu pakub kaunis mõisakompleks ja loodus. 

Majutuse hinnad:

 

Viinameistri numbrituba   85€

Hind sisaldab hommikusööki, vastavalt külaliste soovidele on voodid toas koos (dbl) või eraldi (twin). 

Mõisahärra sviit                99€

Hind sisaldab hommikusööki, vastavalt külaliste soovidele on voodid toas koos (dbl) või eraldi (twin). Sviidi elutoas kamin

Lisavoodi                        26€

 

Majutuse hind sisaldab hommikusööki. Kuni 7a lapsed vanematega samas toas tasuta.